MOHLIS - Brno, družstvo - úklidové služby - ostraha majetku - výškové práce - údržba nemovitostí

Tř.gen.Píky 3, 613 00 Brno, tel.: 548 523 820, Mobil: 603 475 233, Fax: 548 523 820, e-mail: mohlis.brno@volny.cz


MOHLIS - Brno, družstvo - úklidové služby - ostraha majetku - výškové práce - údržba nemovitostí
Cz En
Nabídka práce

Hledáme nové členy do našeho týmu na pozice uklízečka, recepční, ostraha, dispečer, vrátný v oblastech Jihlava, Hustopeče, Židlochovice, Brno a okolí. Lidé s ČID , PID jsou u nás vítaní. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Náhradní Plnění

Chcete-li investovat své finance efektivněji, zajistěte si náhradní plnění u naší společnosti Mohlis Brno do nejdříve. Poskytování služeb je zákonem omezeno.

Naše splečnost má v rámci Náhradního plnění volný prostor ve výši 25milKč. Rádi ho využijeme ve Váš prospěch. Více se dozvíte zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mohlis BrnoNáhradní plnění, poskytujeme náhradní plnění

Naše společnost MOHLIS Brno je ryze českou firmou, jež byla založena v roce 1993. Již od svého počátku dbáme zejména na kvalitu našich služeb, spolehlivost, korektnost a spolehlivost. V dnešní době se naše společnost zaměřuje především na 4 oblasti služeb – ostraha a ochrana majetku a osob (online ostraha), úklidové službyúdržba nemovitostí a výškové práce. Jednou z klíčových oblastí naší práce, jsou kvalifikovaní a spokojení zaměstnanci, stejně jako systematická práce s nimi. To je cesta, kterou se snažíme trvale dosahovat  výborných výsledků. Hlavní sídlo máme v Brně, působíme však po celé České republice. Přímé obchodní zastoupení – Brno, Plzeň, Jihlava, Hustopeče. Našim zákazníkům nabízíme Náhradní plnění, které může být velmi zajímavou přidanou hodnotou k našim službám.

Poskytované služby(úklid budov, úklid Brno, ostraha objektů, pult centrální ochrany, úklidové služby, alarm, jablotron, bezpečnostní systémy, zabezpečovací systémy, bezpečnostní kamery

ostraha objektů a osob – využití aktivních i pasivních složek ostrahy, jejich vhodná kombinace vedoucí k co nejefektivnějšímu nastavení zabezpečení a ostraze daného objektu, stejně jako očekávání zákazníka. Více informací Vám může poskytnout publikovaný článek na serveru idnes.cz (http://sdeleni.idnes.cz/zabezpeceni-komercnich-objektu-d35-/zpr_sdeleni.aspx?c=A121203_105854_zpr_sdeleni_ahr).

úklidové služby – kompletní úklid vnitřních i vnějších prostor; ruční i strojový úklid; úklid průmyslových objektů; zametání, údržba komunikací; jednorázový i pravidelný úklid; zajistíme vám dodržování hygienických norem, implementace standardů HACCP, BRC, AIB. Úklidy všech typů objektů (průmyslové objekty, úklid kancelářských budov, úklid administrativních budov, rodinné domy, vily i byty).

pult centralizované ochrany (PCO) - naše společnost investovala značné finanční prostředky do nového a moderního systému PCO, díky němuž zajišťujeme ostrahu, zabezpečení a ochranu objektů jakéhokoliv typu.

ostraha online - ostraha a ochrana objektů prostřednictvím IP a analog.kamer. 

převozy finanční hotovosti - jsou realizovány převážně členy rodiny a proto se můžeme pochlubit tím, že nikdy v naší 20-ti leté historii nedošlo k žádné ztrátě přepravovaných finančních prostředků, či cenin.

údržba nemovitostí – sběr odpadků, údržba zeleně (sekání, plení, hrabání trávy a listí aj.); zimní úklid a údržba komunikací - úklid sněhu a jeho odvoz, solení a sypání, drobné opravárenské práce (běžná údržba, drobné opravy, zasklení oken a pod.); úklid sněhu ze střech budov, údržba střech a jiné (výškové práce).

výškové práce – čištění a úklidové práce ve výškách, malby a nátěry, zámečnické a klempířské práce, zednické práce, čištění fasád, opravy; montáž reklamních plachet a billboardů, výměna závěsných balkónů a jiné výškové práce. 

náhradní plnění - je prostředek, který aktivně používáme pro ekonomické zefektivnění našich služeb. Našim zákazníkům přináší finanční úspory ve statisících i milionech ročně. 

Kontaktujte nás ostraha, ostraha majetku, ostraha majetku a osob, ostraha objektů, PCO, úklid, úklid hal, úklid škol, úklidové služby, úklid Brno, kamery, bezpečnostní kamery, zabezpečovací kamery, zabezpečovací systémy, úklidové služby

V případě, že máte jakékoliv dotazy k ostraze objektů, úklidu, online ostraze, či jakékoliv jiné službě, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy. Jsme schopni a rádi pro Vás provedeme bezpečnostní audit a navrhneme systém fungování ostrahy, analýzu bezpečnostních rizik, návrh systému úklidových služeb, stejně jako i jiných služeb. Realizujeme ostrahu všech objektů, ochrana a ostraha, úklidy budov, úklidové služby, úklidové služby v brně, ostraha objektů a ochrana majetku..,online, online terminál ,terminál ,úklid hal, úklid škol, úklid, bezpečnostní systémy, bezpečnostní kamery, zabezpečovací systémy, jablotron, alarm, úklidové služby

Jménem vedení společnosti
Ing. Erik Steinmetz
 specializujeme se na tyto služby: ostraha a ochrana majetku, ostraha objektů, ostraha budov, ostraha komerčních objektů, úklidy všech budov, online ostraha, převoz peněz, PCO, pult centrální ochranyonline obchůzky, online terminál, online ostraha, online, úklid škol, úklid hal, úklid.bezpečnostní kamery, zabezpečovací systémy, jablotron, alarm

 
Novinky

Naše společnost se objevila v prvním vydání roku 2015 v časopise Industry Publication. Více informací se dozvíte v sekci Ze světa médií

Stali jsme se držteli certifikátu na montáž zabezpečovacího systému Jablotron

 

Od 1.6.2013 se u nás rozběhl nový obchůzkový online terminál, který zajištuje tyto služby:

  • Online ostraha objektů 
  • Online kontrola hlídačů
  • Osobní online kontrola pro jednatele firem
  • Vizuální kontrola 

Od 1.1.2013 se u nás rozběhl nový dispečink, který zajišťje tyto služby:

  • PCO (nový moderní systém)
  • Online ostraha  
  • SOS dispečink

Jsme držitelé certifíkátů:
ČSN EN ISO 9001:2001
ČSN EN ISO 14001:2005

 

  

 

kontakt
Volná pracovní místa:
 
Hledáme nové členy do našeho týmu na pracovní pozice:
          .
 
– uklízeč/ka
– recepční
– ostraha
– dispečer/ka
– vrátný/á                                        .
 
a to v těchto regionech:                     .
 
– Jihlava
– Hustopeče
– Židlochovice
– Brno a okolí                                  . 
 
Lidé s ČID - PID - OZZ
jsou u nás vždy vítaní.                         .
 
V případě Vašeho zájmu nás
neváhejte ihned kontaktovat
telefonicky či e-mailem.
 
aktuálně

Jméno:

Město, PSČ:

Ulice, číslo:

Mobil:

Telefon:

E-mail:

Text:

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu