MOHLIS - Brno, družstvo - úklidové služby - ostraha majetku - výškové práce - údržba nemovitostí

Tř.gen.Píky 3, 613 00 Brno, tel.: 548 523 820, Mobil: 603 475 233, Fax: 548 523 820, e-mail: mohlis.brno@volny.cz


MOHLIS - Brno, družstvo - úklidové služby - ostraha majetku - výškové práce - údržba nemovitostí
Cz En
Nabídka práce

Hledáme nové členy do našeho týmu na pozice uklízečka, recepční, ostraha, dispečer, vrátný v oblastech Jihlava, Hustopeče, Židlochovice, Brno a okolí. Lidé s ČID , PID jsou u nás vítaní. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Náhradní Plnění

Chcete-li investovat své finance efektivněji, zajistěte si náhradní plnění u naší společnosti Mohlis Brno do nejdříve. Poskytování služeb je zákonem omezeno.

Naše splečnost má v rámci Náhradního plnění volný prostor ve výši 25milKč. Rádi ho využijeme ve Váš prospěch. Více se dozvíte zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elektronické Zabezpečení Objektů

Naše společnost MOHLIS - Brno, je držitelem licence a je certifikovaná pro dovávky a montáže zabezpečovacího zařízení Jablotron. Touto cestou jsme byli autorizováni, jakožto odborná firma, pro prodej, montáž a distribuci systému Jablotron na trhu.

Rádi Vám tedy touto cestou představíme velmi sofistikovaný, spolehlivý a účinný systém, díky jemuž můžete zabezpečit svůj dům, firmu, sklady, garáže, byt, a de facto jakoukoliv jinou nemovitost, pakliže sdílíte náš názor, že zabezpečit svoje investice se vyplatí.

Jablotron ale však může fungovat nejen jako zabezpečovací systém, ale můžete jej využít na ovládání domu. A to například ovládání garážových vrat, osvětlení zahrady, zavlažování trávníků, zapínání a vypínání různých čerpadle a mnoho dalšího.

Díky provedení drátového i bezdrátového, si Jablotron můžete nechat nainstalovat jak při výstavbě vašeho objektu, ale díky bezdrátovému provedení dokonce už i po dokončení vaší stavby. Stačí jen rozmístit po objektu a připevnit na vhodná místa a spárovat s ústřednou přes bezdrátový modul. 

Jablotron 100 nabízí širokou škálu detektorů a senzorů pro všechny možné varianty. Od obyčejných detektorů pohybu, kouře, náklonu a rozbití skla, až po dvouzónové detektory na vaše domácí mazličky a například elektronické závory okolo vašeho pozemku. 

 
Co Vám může poskytnout Jablotron 100 a jakým Vám může být pomocníkem:

1.    Jednoduchost – jsme přesvědčeni o tom, že právě u zabezpečovací techniky, která obvykle na první pohled působí složitým a sofistikovaným dojmem, je jednoduchost, opravdu důležitá. Systém Jablotron 100 je uživatelsky komfortní, laicky srozumitelná a naprosto snadná na ovládání a manipulaci jak pro koncového zákazníka tak pro samotnou instalaci

 

2.      Dostupný odkudkoli - Systém Jablotron 100 je díky bezplatné internetové aplikaci dostupný jak z osobního počítače, tak tabletu nebo i telefonu pomocí aplikace MYjablotorn kterou si zcela zdarma můžete stáhnout do svého zařízení. 

  

3.      Skutečné bezpečí – profesionální zpracování, variabilita, vzdálený přístup „odkudkoliv“, možnost napojení na PCO, odborná montáž a poradenství.

4.        Multifunkční použití – systém Jablotron to není jen ochrana proti zlodějům. Umožňuje Vám řešit i další rizika, jimiž mohou být požár, záplava nebo únik plynu díky zpusty možných a různých detektorů a čidel. 

 

 

 

ochrana a ostraha, úklidy budov, úklidové služby, úklidové služby v brně, ostraha objektů a ochrana majetku..úklid budov, úklid firem, úklid, úklid hal, online , online terminál , dispečink, pult centrální ochrany, bezpečnostní systémy, zabezpečení, zabezpečovací systémy, alarm, zabezpečení objektů, elektronické zabezpečení objektů.bezpečnostní kamery, alarm

 
Novinky

Naše společnost se objevila v prvním vydání roku 2015 v časopise Industry Publication. Více informací se dozvíte v sekci Ze světa médií

Stali jsme se držteli certifikátu na montáž zabezpečovacího systému Jablotron

 

Od 1.6.2013 se u nás rozběhl nový obchůzkový online terminál, který zajištuje tyto služby:

  • Online ostraha objektů 
  • Online kontrola hlídačů
  • Osobní online kontrola pro jednatele firem
  • Vizuální kontrola 

Od 1.1.2013 se u nás rozběhl nový dispečink, který zajišťje tyto služby:

  • PCO (nový moderní systém)
  • Online ostraha  
  • SOS dispečink

Jsme držitelé certifíkátů:
ČSN EN ISO 9001:2001
ČSN EN ISO 14001:2005

 

  

 

kontakt
Volná pracovní místa:
 
Hledáme nové členy do našeho týmu na pracovní pozice:
          .
 
– uklízeč/ka
– recepční
– ostraha
– dispečer/ka
– vrátný/á                                        .
 
a to v těchto regionech:                     .
 
– Jihlava
– Hustopeče
– Židlochovice
– Brno a okolí                                  . 
 
Lidé s ČID - PID - OZZ
jsou u nás vždy vítaní.                         .
 
V případě Vašeho zájmu nás
neváhejte ihned kontaktovat
telefonicky či e-mailem.
 
aktuálně

Jméno:

Město, PSČ:

Ulice, číslo:

Mobil:

Telefon:

E-mail:

Text:

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu