PRACOVNÍ DOBA
Po – Pá: 8:00 – 16:00
ZAVOLEJTE NÁM
+420 548 523 820
NAPIŠTE NÁM
info@mohlis.cz

Inteligentní dům

Dodáváme Inteligentní domy od Loxone, které naprogramujeme přesně podle vašich požadavků. Systém jsme schopni nainstalovat během stavby, ale i do hotového domu nebo nájemního bytu a bez zbytečného sekání do zdí. Řídící systém Loxone bude ovládat váš dům podle vašich přání a návyků. Zatopí, když bude potřeba, nebo naopak vypne topení a roztáhne rolety, když bude venku svítit slunce. Více o inteligentním domu se dozvíte zde.

Výhody spolupráce

 • Inteligentní dům myslí za vás
 • Snížíte náklady na energie
 • Jednoduchá obsluha
 • Ovládání autopilotem
 • Včetně zabezpečení domu

Funkce inteligentního domu

 • Automatické ovládání

  Loxone detekuje přítomnost v domě, teplotu, požár, narušení bezpečnosti nebo i západ slunce. Inteligentní dům je řízen autopilotem, vše v domě přizpůsobí dané situaci, vždy ví, co má dělat.

 • Úspora energií

  Inteligentní dům od Loxone dokáže optimalizovat spotřebu. Pustí pračku nebo myčku, jen když má dostatek energie. Dokáže vypnout zařízení, která jsou v pohotovostním režimu a zbytečně spotřebovávají energii. Inteligentní dům zároveň uchovává data a vytváří statistiky. Jednoduše si můžete kdykoli zobrazit data o spotřebě a zjistit, kde se dá nejlépe ušetřit.

 • Zabezpečení

  Loxone řídí celou vaši domácnost podle senzorů a detektorů umístěných všude po domě. Dokáže odhalit únik vody, plynu nebo vznik požáru. Je schopný vás varovat i před přicházející bouří. Loxone funguje i jako zabezpečovací systém, v případě narušení bezpečnosti domu spustí alarm a lupiče odradí. Lze provést i nouzové volání, kdy dům ohlásí loupež bezpečnostní službě, policii nebo vás jen kontaktuje.

 • Snadné ovládání

  Dům budete ovládat pomocí chytrých tlačítek. Systém ovládání je jednoduchý a vhodný pro každého člena rodiny. V každé místnosti můžete ovládat pomocí jednoho tlačítka hudbu, světla, topení nebo i rolety.

 • Ovládání na dálku

  Dům můžete ovládat i na dálku pomocí mobilního telefonu, tabletu, počítače nebo dálkového ovládání. Stačí si pouze do chytrého telefonu nebo tabletu stáhnout bezplatnou mobilní aplikaci. Díky tomu můžete otevřít garáž, když se blížíte k domu, vyhřát si dopředu saunu nebo otevřít dveře návštěvě.

 • Stínění

  Stínění je zcela automatické. Systém zajišťuje, abyste v domě měli dostatek přirozeného světla bez oslnění. Ovládá rolety a žaluzie podle západu a východu slunce a pohybu větru. Stínění můžete jednoduše ovládat z jednoho místa v domě pomocí chytrých tlačítek, z mobilu, nebo nechat ovládání na autopilotovi.

 • Osvětlení

  Pomocí jednoho chytrého tlačítka můžete ovlivnit celé osvětlení v domě. Světla a jejich intenzitu můžete různě kombinovat včetně barevných variant. Inteligentní dům Loxone řídí světla automaticky, podle pohybových senzorů v místnosti nebo podle světla z venku. Loxone pozná, že jdete spát a světla ztlumí.

 • Vytápění

  V každé místnosti si nastavíte požadovanou teplotu a inteligentní dům sám pozná, kdy má místnost ochladit nebo v ní zatopit. Inteligentní dům topí v místnostech nejen pomocí vytápěcí techniky ale i pomocí klimatizace, rekuperace a stínění.

 • Hudba

  Díky Loxone si v každé místnosti nastavíte hudbu, jakou chcete včetně doby, kdy bude hrát. Například ráno se vám automaticky spustí rádio a po příchodu domů si necháte zahrát vaši oblíbenou písničku. Hudbu lze do serveru nahrát nebo jí můžete jednoduše spustit přes váš telefon, tablet nebo jiné zařízení.

 • Energie

  Inteligentní dům se ve vaší domácnosti postará i o úsporu nákladů na energie. Vypne za vás nepotřebné spotřebiče a světla. Díky fotovoltaickým panelům využívá i sluneční energii, kterou přes den shromažďuje a následně využije na provoz domu nebo pro nabití elektromobilu.

 • Alarm

  Součástí inteligentního domu jsou detektory, díky kterým včas odhalíte narušení bezpečnosti domu a pořídíte fotografii pachatele díky pohybovému čidlu s kamerou. Inteligentní dům je schopen pachatele postrašit automatickým rozsvícením světel nebo třeba zapnutím hlasité hudby.

 • Wellness

  Loxone se postará i o váš bazén a saunu. Automaticky ovládá krytí bazénu a jeho osvětlení. Postará se o čistotu vody, desinfekci, vyhřívání i dopouštění vody v případě potřeby. Kromě bazénu můžete s Loxone řídit i vaši saunu. Můžete ji ovládat na dálku a před příchodem domů si ji například dopředu předehřát. V sauně můžete ovládat i osvětlení a pustit si oblíbenou hudbu.