PRACOVNÍ DOBA
Po – Pá: 8:00 – 16:00
ZAVOLEJTE NÁM
+420 548 523 820
NAPIŠTE NÁM
info@mohlis.cz

Zabezpečení domácností

Jsme schopni zabezpečit celou vaši domácnost – dům, byt, garáž i chatu. Nabízíme kompletní dodávku revolučního elektronického systému Jablotron. Nejdříve zhodnotíme vaši situaci a navrhneme řešení na míru, následně zabezpečovací systém dodáme, nainstalujeme, otestujeme a provedeme všechen potřebný servis. Jablotron je velmi užitečný, všestranný a hlavně jednoduchý na ovládání. Více informací o zabezpečení domácnosti se dozvíte zde.

Výhody spolupráce

 • Bezpeční pro celou rodinu
 • Jednoduché ovládání
 • Řešení navrhneme na míru
 • Ovládání na dálku

Možnosti zabezpečení

 • Zabezpečení domu

  Vytvoříme zabezpečení přímo na míru vašemu domu, abyste se v něm cítili bezpečněji. Nainstalujeme detektory, které odhalí únik vody, plynu, kouře, nebo roztříštění skla a neoprávněné otevření okna nebo dveří. Celý systém budete moci díky aplikaci ovládat na dálku z mobilu. Můžeme ho napojit i na pult centrální ochrany, aby byla vaše bezpečnost zajištěna 24 hodin denně.

 • Zabezpečení bytu

  Právě byty jsou často terčem zlodějů. Udělejte z vašeho bytu bezpečnější místo a pořiďte si bezpečnostní systém Jablotron. Systém můžeme napojit na pult centrální ochrany a v případě narušení bezpečnosti budou naši dispečeři ihned reagovat a přivolají policii nebo vás upozorní, dle přechozí domluvy. Jablotron vás upozorní na kouř, únik plynu nebo vody, vyhnete se tak nepříjemnostem jako je vytopení sousedů nebo vznik požáru.

 • Zabezpečení garáže

  Jsme schopni zabezpečit i odlehlé volně stojící garáže, které jsou velmi často vykrádány. Navrhneme kompletní zabezpečení včetně návrhu na míru, dodávky zabezpečovacího systému Jablotron, montáže a následného servisu. V případě potřeby napojíme systém i na pult centrální ochrany a vaši garáž ochráníme 24 hodin denně. Jablotron ochrání vaši garáž nejenom před lupiči. Nainstalujeme detektory, které odhalí únik plynu CO2 nebo vznik požáru.

 • Zabezpečení chaty

  Pokud na svoji chatu jezdíte párkrát do měsíce, může se snadno stát terčem lupičů, kteří dnes lehce překonají i mechanické zabezpečení, jako jsou zámky nebo závory. Už zavedením bezpečnostního systému odradíte lupiče od spáchání trestné činnosti, protože se pro něj loupež stane rizikovější. Dodáváme elektronický zabezpečovací systém Jablotron. Díky napojení na pult centrální ochrany jsme schopni reagovat ihned.